Поиск и подбор медперсонала
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Ольга Богомолець про скорочення населення України

Зменшення кількості населення в УкраїніЗ кожним роком скорочення населення в Україні прискорюється. Якщо за 2016 рік кількість населення скоротилася на 175 тисяч, то у 2017 році — вже на 198 тисяч. Про це повідомила народний депутат Ольга Богомолець.
За її словами, ми щорічно втрачаємо населення майже одного невеликого обласного центру, такого як Тернопіль чи Івано-Франківськ, або одразу кількох великих райцентрів — таких, як Бровари, Бориспіль та Ірпінь разом взяті.На 63 живонароджених в нас приходиться 100 померлих.

На лікування хворих на онкологію уряд виділив 27% від потреби людей, а для лікування серцево-судинних хвороб — 30%. І це при тому, що смертність від онкології і серцево-судинних хвороб разом складає 80% від всіх причин смертності.
Обов'язкове державне медичне страхування, яке здатне дати людям шлях для виживання, також не впроваджується. “Я двічі зверталася з листами до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з приводу необхідності створення міжвідомчої робочої групи для розробки Національної стратегії здоров’я на довгостроковий період та відповідної держпрограми, але жодних кроків в цьому напрямку зроблено не було.”, — зауважила народний депутат.

За оцінками фахівців, наявного населення в Україні залишилося близько 34-36 мільйонів — решта виїхали за кордон у пошуках кращої долі. Країна спустошена “попередниками” і продовжує добиватися “горе-реформаторами”, які знищують те, що ще залишилося життєздатним. “Ми чверть століття ходимо по колу і повільно вимираємо, як нація. Вже сьогодні в нас спостерігається шалений дефіцит кадрів у всіх галузях, ми перестаємо бути конкурентоспроможними, нас мало і ми стаємо дедалі слабкішими.”, — наголосила Ольга Богомолець.

Вона переконана, що країною мають керувати професійні люди з державницьким мисленням, для яких національний успіх важливіший за власне збагачення — це вчені, успішні управлінці, галузеві фахівці, прогресивна молодь із західною освітою. А сучасним політичним елітам — вже давно місце на смітнику історії.

Прес-служба народного депутата Ольги Богомолець 
 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники