Поиск и подбор медперсонала
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Поліклініки без черг в Україні стають реальністю

Поліклініки без черг в Україні стають реальністюПростий та доступний сервіс «Поліклініка без черг» впроваджує систему електронного запису до лікаря у 6-ти областях України. Мова йде про Київську, Черкаську, Дніпропетровську, Миколаївську, Сумську та Житомирську області. Це одна зі складових електронної медицини (eHealth), пілотну версію якої офіційно запустили 23 червня 2017 року. «Поліклініка без черг» – одна із 4-х інформаційних систем, на основі яких функціонує і буде функціонувати eHealth в Україні.

На сьогодні сервіс «Поліклініка без черг»Поліклініки без черг в Україні стають реальністю працює у таких медичних закладах:
  1. Київський міський дитячий діагностичний центр.
  2. Консультативно-діагностичний центр дитячий Дарницького району міста Києва.
  3. Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Голосіївського району міста Києва.
  4. Золотоніська центральна районна лікарня (Черкаська область).
  5. Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №5 (місто Дніпро).
Лікарні Сум, Житомира та Первомайська (Миколаївська область) є наступними у черзі, зараз тут тривають роботи з налаштування функціонування системи.

Зараз щомісячно сервісом «Поліклініка без черг» користується вже близько 16 тисяч пацієнтів. Завдяки йому вони можуть записатися на прийом до лікаря в режимі online на певний час, не чекаючи при цьому у черзі під кабінетом. Розробники системи стверджують, що у різних чергах українці проводять до 20 років свого життя.

Поліклініки без черг в Україні стають реальністюВперше сервіс «Поліклініка без черг» запрацював в Україні в 2016 році, його мета – змінити застарілу пострадянську систему організації пацієнтопотоку у медичних закладах країни. Проведений у черзі час – це втрачені можливості, тож не можна так безцільно його використовувати. Для повноцінного функціонування сервісу необхідне ведення електронної черги у медичній установі, online-запис на консультації до певних лікарів.

На сьогодні у приватних клініках України вже давно ефективно працює система запису пацієнта на прийом на конкретний час та дату, що дозволяє уникати черг. Пацієнт розуміє, коли саме його приймуть, може розраховувати свій час, будувати день. У державних та комунальних медичних закладах цього, на жаль, поки що у більшості випадків немає: люди повинні годинами сидіти у чергах. Змінити все це допоможе eHealth. «Поліклініка без черг» з часом планує організувати свою роботу по всій території України, а не лише у вказаних 6-ти областях.

Автор: Ольга Купріянова
© Медичний портал Здоров-Інфо 
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на zdorov-info.com.ua обов'язкове
 
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники