Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Які продукти вживати, щоб побороти стрес?

Які продукти вживати, щоб знизити рівень стресу?Побороти стрес можна і без лікарських засобів, як стверджують медики. Щоб це зробити, потрібно включити в свій раціон певні продукти.
Що потрібно вживати в їжу, щоб зменшити рівень стресу?

Для подолання негативного впливу від нервових потрясінь їжте такі продукти:
  1. Цитрусові фрукти. Вони корисні тому, що насичені аскорбіновою кислотою (вітаміном С). Саме ця біологічно активна речовина виступає будівельним матеріалом для імунної системи.
  2. Овочі зеленого кольору. Вони корисні з двох аспектів. По-перше, це натуральні антиоксиданти природного походження. По-друге, насичені магнієм і калієм. А ці мікроелементи нормалізують роботу нервової системи та серця.
  3. Горіхи. Це джерело рослинного білка та жирних кислот. А також магнію, який корисно впливає на нервову систему.
  4. Чорний шоколад. Після вживання саме чорного шоколаду в організмі людини синтезується більше гормону серотоніну, який також називають гормоном щастя.
  5. Зелений чай. Це антиоксидант, зрівнятись з яким може мало продуктів. Саме через антиоксидантну дію він надає організму сил боротися зі стресом.
  6. Морепродукти. Їх позитивний вплив на нервову систему людини зумовлений великою кількістю ОМЕГА-3 жирних кислот, як знаходяться в їх складі.
  7. Фрукти та овочі помаранчевого кольору. Практично всі ці продукти – природні антиоксиданти. А завдяки аскорбіновій кислоті та бета-каротину покращують роботу імунної системи.
Отже, не спішіть братись за пігулки. Краще спочатку спробуйте внести зміни в раціон. Це принесе користь і ніяк не зашкодить здоров’ю.

Автор: Інна Зарицька
© Медичний портал Здоров-Інфо
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на zdorov-info.com.ua обов'язкове
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники